O nás

prodejnaNaše  společnost  působí na trhu od roku 2008, původně jsme se specializovali hlavně na prodej materiálů pro zateplení domů, ale po přestěhování do dnešních prodejních prostor, jsme rozšířili nabídku a dnes prodáváme kompletní sortiment stavebních materiálů.

Nově jsme pro Vás otevřeli samoobslužné prodejní prostory v areálu bývalého skladu, kde jsme rozšířili nabídku o nové sortimenty.

Naším cílem je dále rozšiřovat nabídku zboží, k maximální spokojenosti našich zákazníků.

Naší další prioritou je vysoká úroveň péče o zákazníka. Tato priorita je zajištěna profesionálním poradenstvím a podporou, přípravou a vypracováním kalkulací a rozpočtů dle potřeb zákazníka, vzorkovnou, rychlým a flexibilním servisem služeb, dále pak nabídka kvalitních značkových materiálů a výrobků včetně rychlé přípravy a expedice do místa dodání. Naše prodejna Vám nabízí kompletní sortiment stavebních materiálů, nabízeného tak, aby zákazník mohl realizovat svoji stavbu od základů po střechu pouze z dodávek jednoho dodavatele - VERSICO /BIGMAT ! Pro zákazníka to přináší nemalou řadu výhod a také výrazně nižší ceny materiálů s ohledem na ucelenost a velikost zakázky a členství ve skupině BigMat.

Navštivte nás v naší prodejně.